פרופיל

11148501_477189789103207_8931793538930173697_o

ori_8362
חברת 
LUNA DJS הוקמה בשנת 1998 על ידי הדי.ג'יי צחי אלגיא, מאמין גדול באהבה ובכוחה של המוסיקה לגעת. מראשית פעילותה שמה לה החברה למטרה לספק מענה לזוגות המבקשים לחגוג את יום חתונתם באווירה בלתי נשכחת, למשפחות החוגגות בר/בת מצווה עם מוסיקה ייחודית, חברות ואירגונים המחפשים אירוע גיבוש/חגים או כל קונספט אחר ועוד.

הדגש הוא על התאמת המוסיקה באופן אישי לכל אירוע .

אנו בחברת LUNA DJS חיים ונושמים מוסיקה טובה ואיכותית על כל גווניה. אנו קשובים תמיד לרעיונות, לרצונות ולחלומות של לקוחותינו, ומוכנים למלא את משאלות לבכם בכל הקשור למוסיקה שתלווה את יום שמחתכם.

אנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בתחום ההגברה והסאונד, המלווה תמיד בציוד גיבוי, לכל צרה שלא תבוא. בזכות שנים ארוכות של עבודה במועדונים רבים, וקשרים עסקיים שטיפחנו גם מעבר לים, הצלחנו לצבור גרסאות מיוחדות ללהיטים מכל התקופות ומכל הסגנונות. הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברנו, אנו יכולים להבטיח לכם אירוע בלתי נשכח: בין אם זו חתונת שישי צהריים ובין אם מדובר בחתונת ערב באולם, אנו נדאג ליצור את האווירה המוסיקלית הנכונה, כדי שרחבת הריקודים תהיה תמיד מלאה ברוקדים, וכדי שכל אחד מאורחיכם ייהנה מהמוסיקה.

אנו בחברת LUNA DJS מתעסקים במוסיקה נטו! אנו לא עושים עסקאות חבילה עם ספקים ונותני שירותים נלווים. אנו מאמינים שלכל אדם ביקום יש ייעוד משלו, והייעוד שלנו הוא לשמח אנשים בעזרת המוסיקה ואת זה אנו עושים על הצד הטוב ביותר. אם תרצו נשמח להמליץ לכם על ספקים שעבדנו עמם בעבר, והותירו רושם מצוין (ולא פחות מזה), הן עלינו והן על בעלי האירוע.

אנו בחברת LUNA DJS מתחייבים לא לתקלט ביותר משני אירועים ביום. מחויבות זו מאפשרת לנו לתת לכל זוג את מלוא היחס ותשומת הלב להם הם זכאים.

 בכל שאלה נוספת תמצאו אצלנו אוזן קשבת ורצון לעזור ויחד נגיע לתוצאה המושלמת .